NEW ONLINE!
Etui "TIGER" - Velvet Green - S
Deze velvet etui's zijn niet alleen very PRETTY (en zacht ;-)) maar ook nog eens heel handig! Je kan ze gebruiken als portemonneetje, make-up etuitje of gewoon om kleine spulletjes in mee te nemen! Dit etui heeft een prachtige gouden tijger op de voorkant!
Klanten kochten ook
Bumbag "TIGER"- Velvet Green- VELVET LOVING -
Deze velvet bumbags zijn niet alleen very PRETTY (en zacht ;-)) maar ook nog eens heel erg handig! Het is the PERFECT musthave voor iedere dag, een party, op vacay!! All dayyy, every day, in every way! ;-)
Er…€ 39,95
Etui "TIGER" - Vintage Red- XXLHellooooo Tiger!
Deze clutch is perfect om als grotere make-up tas te gebruiken en heeft een gouden rits. Sowieso steel je de show met dit item, wat een MUSTHAVE!
Aan de voorkant is een tijgerkop geborduurd met gouddraad.…€ 19,95NEW ONLINE!
Etui "TIGER" - Velvet Green - XXLHellooooo Tiger!
Deze clutch is perfect om als grotere make-up tas te gebruiken en heeft een gouden rits. Sowieso steel je de show met dit item, wat een MUSTHAVE!€ 19,95